Proizvodnom preduzecu potrebni vozaci motornog vozila Besplatni Oglasi Poslovni Imenik
Besplatni oglasi - Proizvodnom preduzecu potrebni vozaci motornog vozila

KLIK OVDE ZA KONKRETNE INFORMACIJE... u vezi oglasa ili firme Pretraga

baner magnetne trepavice lala šop

Razno >

Proizvodnom preduzecu potrebni vozaci motornog vozila

Razglasi o Proizvodnom preduzecu potrebni vozaci motornog vozila - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite

Tekst oglasa

Proizvodnom preduzecu TRIVIT d.o.o., Ogranak Beograd potrebni su
VOZACI MOTORNOG VOZILA

Uslovi:
* Vozacka dozvola B kategorije,
* Dobro poznavanje grada Beograda,
* Pozeljno iskustvo u distribuciji proizvoda,

Opis posla:
* distribucija pekarskih proizvoda,
* uredno vodjenje dokumentacije,

Teritorija grada Beograda
vozila nova na metan

Kontakt telefon: 064 8141870

Adresa firme : Milana Ristanovica 5, Zeleznik, Beograd

Slike za oglas Proizvodnom preduzecu potrebni vozaci motornog vozila

Kategorija oglasa: Razno
Oznake:
Oglas objavio: Trivit
Lokacija: Beograd
Telefon: 064 8141870
Web strana:
Vreme objave oglasa: 6.23.2019